Nie bój się koloru!
   11/02/2022 10:54:51    Komentarze 0
Nie bój się koloru!

Wiosna coraz bliżej, póki nie czujemy jej aury w pogodzie to poczujmy ją w modzie. Największe domy mody pokazały trendy na czas wiosna-lato 2022. Dziś chciałabym pokazać Wam ten, który dominuje wszystkie wybiegi. SOCZYSTE KOLORY opanowały wybiegi, nie mogło więc zabraknąć i u nas tego trendu. Zobaczcie nasze stylizacje i ZAINSPIRUJ SIĘ z nami!

Żywe połączenie, soczystych kolorów!

Soczysta trawiasta zieleń i pomarańcz to odważne połączenie. Jednak warto tego lata próbować nieoczywistych połączeń. Krata nadal króluje, dlatego warto zainwestować w tą niepowtarzalną koszule. Nie przejdziesz niezauważona.

Delikatny akcent kolorystyczny, podkreślony modową marynarką.

Basic’owy krój sukienki, pasuje do każdej z nas. Miękki materiał i soczysta zieleń stanowi świetną bazę. Marynarka z łączonych materiałów jest modowym akcentem do którego nie trzeba kolejnych dodatków.

Dwa najmodniejsze kolory tego roku!

Nieoczywiste połączenie swetra i dresów, jednak w aktualnej modzie jest to bardzo częste. Duży, gruby, warkoczowy sweter idealnie otula miękkie i wygodne dresy. Dwa kontrastujące ze sobą kolory tworzą modowe połączenie. Kolorem roku został fiolet, który pojawia się na wybiegach w wielu odcieniach i odsłonach.

Luźny, kobiecy LOOK.

Bardzo lekkie, miłe dla oka połączenie. Kobiecy, sportowy LOOK z charyzmą. Mniej soczyste kolory, bezpieczne połączenie kolorów dla kobiet, które jeszcze nie czują się gotowe na mocne, neonowe barwy.

Nieoczywiste połączenie na wiele okazji.

Delikatny akcent kolorysty, odważne połączenie materiałów. Kraciaste koszule są naszymi przyjaciółmi już długi czas, ale pokochaliśmy je tak mocno, że szybko ich czas nie minie. Połączenia kolorów to nie jedyne modne zestawienia. Łączmy materiały, nie bójmy się tego.

Komentarze

Zaloguje się lub zarejestruj żeby komentować