W naszym sklepie płatności online obsługują PRZELEWY24, gwarancja bezpieczeństwa i szybkość działania dla nas najważniejsze.

Kiedy wybierzemy towar i sposób wysyłki, przystępujemy do płatności. Po wybraniu opcji Przelewy24, zostaniemy przeniesieni do strony na której będziemy mogli wybrać bank, który zrealizuje transakcję.

U każdego sprzedawcy strona ta może wyglądać trochę inaczej:

Po kliknięciu w ikonę wybranego banku, przeniesiesz się na stronę logowania w serwisie internetowym lub mobilnym tejże instytucji.

Po zalogowaniu się do naszego konta, naszym oczom ukaże się wypełniony formularz, zawierający niezbędne dane, potrzebne do wykonania przelewu. Na tym etapie transakcji, nie można już dokonać żadnych korekt w formularzu. To eliminuje popełnienie jakiegoś błędu, jak w przypadku przelewu tradycyjnego i manualnym uzupełnianiu danych.

Zatwierdzamy płatność kodem weryfikacyjnym, który otrzymamy od naszego banku. Po zrealizowaniu transakcji, zostaniemy automatycznie wylogowani z naszego konta bankowego i przeniesieni na stronę sklepu w którym dokonaliśmy zakupów.