Marki

 • BLUE SHADOW

  BLUE SHADOW

  Jeśli czujesz, że, tak jak my, jesteś „romantic, the new rebel” Realizować modowe marzenia Klientek, które są niezwykłe i podążają za swoim sercem.

  W naszych ubraniach dostrzeżesz boho charakter i autorskie wykończenia, często tworzone ręcznie aplikacje, dzięki którym każdy projekt jest dopracowany, stworzony z myślą o wspaniałych kobietach, ich potrzebach, samopoczuciu i komforcie. Właśnie dlatego projektujemy z pasją i szyjemy w Polsce, zgodnie z zasadami fair trade, dbamy o wysoką jakość naszych produktów.

  Znajdziesz u nas ubrania w rozmiarach 34-50, dzięki którym wierzymy, że każda kobieta uśmiecha się przez cały dzień. Jeśli czujesz, że, tak jak my, jesteś „romantic, the new rebel”, zapraszamy do kontaktu <

 • CARLA STYLE

  CARLA STYLE

  CARLA STYLE to internetowy sklep modowy ze stylizacjami skierowanymi do kobiet szukających swojego niepowtarzalnego stylu, preferujących eleganckie, luźne oraz ponadczasowe zestawy. Współpracujemy z najlepszymi obecnie na rynku producentami polskimi oferującymi najwyższej jakości produkty począwszy od tkanin poprzez wykonanie i zwracanie szczególnej uwagi na każdy szczegół wykonania podczas procesu produkcji.

  U nas nie dostaniesz kota w worku...

 • CARMEL

  CARMEL

  C A R M E L to Polska marka modowa dla kobiet z klasą, które kochają elegancki minimalizm, modne kroje wyrażając przy tym swój styl w niezwykłych stylizacjach, tworząc spoistą całości. Firma C A R M E L to autorskie projekty wykonane i zaprojektowane od A do Z w Polsce. Kolekcja jest do szpiku kobieca, łącząca elegancje z wygodą oraz subtelnością dodatków. Marka istnieje na rynku pół roku, a już doceniły Naszą wyjątkowość kobiety z całej Polski i w wielu krajach za granicą

 • H4

  H4

  Wszystkie produkty H4 zapewniają najwyższą jakość, która jest podstawową wartością marki, dzięki oryginalnym formom i wzorom stworzonym przy użyciu najwyższej jakości tkanin. H4 określają świadomość bycia marką i jej cele wzrostu zgodnie z szybko zmieniającymi się trendami na świecie, sprawia, że ludzie w każdym wieku czują się stylowo, komfortowo, pewnie i odważnie.

  Producent z Turcji

 • KĘDZIOREK

  KĘDZIOREK

  Kędziorek to marka projektantki z łodzi Joanny Kędziorek która została dostrzeżona przez londyński magazyn DASH publikacją LABEL OF THE DAY, również Vogue Italy oraz dobrze znana czytelnikom magazynu Collezioni. Projekty Joanny Kędziorek znajdują się w stałej kolekcji Centralnego Muzeum Włókiennictwa.

 • LA..MU

  LA..MU

  La..mu to polski producent, który dopiero niedawno zaczął tworzyć ubrania, jednak dzięki swoim projektom szybko podbił modowe serca nowoczesnych kobiet śledzących najnowsze trendy. W najnowszej kolekcji nie brakuje bluzek, bluz, dresów, długich i krótkich kombinezonów, koszul, różnorodnych narzutek, spódnic, spodni, sukienek, swetrów czy tunik. Na wszystkie Panie czeka wiele kolorów, rozmiarów oraz fasonów, które idealnie podkreślą w sylwetce to, co najlepsze.

 • MINOUU

  MINOUU

  Wzornictwo naszych kolekcji oparte jest na własnych projektach, tworzonych według aktualnych trendów mody i oczekiwań klientek. Charakter naszej produkcji skierowany jest w stronę kobiet młodych, nowoczesnych, które preferują kobiecy i odważny styl ubioru. Kolekcje adresowane są do kobiet noszących stroje w rozmiarach 36-50. Oferujemy ubiory wykonane z tkanin importowanych o różnej strukturze i urozmaiconej kolorystyce, zamawianych u renomowanych dostawców . Marka naszych produktów kojarzona jest z wysoką jakością.

 • MISS CITY OFFICIAL

  MISS CITY OFFICIAL

  MISS CITY OFFICIAL to marka stworzona dla twardych i zdecydowanych kobiet sukcesu oferująca styl bez niedomówień.  Nasze wieloletnie doświadczenie i setki rozmów z klientkami pozwoliło nam stworzyć markę odpowiedzialną za najlepszy styl i oferującą modę konkretną, pozbawianą niedomówień. Ubierając naszą kolekcję zrozumiesz, że powstała aby być integralną częścią Ciebie.