DŻINSY? NUDNA CZĘŚĆ GARDEROBY? ZAINSPIRUJ SIĘ Z NAMI I SPÓJRZ NA NIE NA NOWO!
   15/10/2021 18:00:00    Komentarze 1
DŻINSY? NUDNA CZĘŚĆ GARDEROBY? ZAINSPIRUJ SIĘ Z NAMI I SPÓJRZ NA NIE NA NOWO!

Wyobrażasz sobie życie bez dżinsów? Ja nie! To część garderoby, bez której nie wyobrażam sobie życia. Każda z nas ma do nich słabość. Dziś chciałabym pokazać wam kilka sposobów na ich noszenie. Jako podstawy użyje naszego produktu SHERRY, który jest najbardziej uniwersalnym krojem dżinsów. Pas na biodrach to nawiązanie do 2000 roku i mody na Paris Hilton. Trend ten ukazał się na wybiegach i podbił serca stylistów. Prosty krój nogawki sprawdzi się u każdej z nas niezależnie od figury. Miałaś kiedyś problem z dopasowaniem dżinsów? Po kilku praniach nie pasowały już tak jak na początku? To kwestia składu. Idealnym połączeniem jest 98% bawełny i 2% elastanu. I właśnie takie proporcje oferujemy w SHERRY

Zainspiruj się naszymi stylizacjami:

Obie Panie ubrane w ten sam model spodni SHERRY w wydaniu miejskim. Idealna stylizacja na miejski spacer z koleżanką. Płaszcze których użyliśmy to sweterkowe, długie szlafroczki. Modna i ciepła kompozycja, którą tworzą JOLLY jest super rozwiązaniem na chłodne poranki.

Nie wiesz jak ubrać się na spotkanie, spacer z psem by wyglądać modnie? Podajemy Ci idealne rozwiązanie. Nasze Panie postawiły na spodnie SHERRY, a jedna z nich na koszule ANDREA. Idealne, szybkie i wygodne połączenie na poranną kawę w miłym towarzystwie. 

Rozmowa o prace a potem randka? Nie ma problemu! Wygoda i elegancja w jednym. Na modelce widoczne spodnie SHERRY i koszula LUIZA. Obie rzeczy sprawdzą się w wielu stylizacjach. 

Chcesz dodać sobie pazura i odwagi? Wieczorne wyjście ze znajomymi na miasto? A może wyjście z chłopakiem który nam się podoba? Podkreśl swoje kobiece kształty, zainspiruj się naszą modelką. Ubrana w ten sposób podbijesz niejedno serce ;).

1Komentarze

  • Avatar
   Barbara

   Bardzo ładny wpis :)

   Oct 15, 2021

Komentarze

Zaloguje się lub zarejestruj żeby komentować